Szkolenia off-road, imprezy dla firm

Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z samochodem terenowym, warto skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia.

Zorganizujemy dla Was szkolenie z jazdy 4×4 na zaprzyjaźnionym torze off-road, a potem zabierzemy w góry, gdzie na prywatnych terenach położonych pośród malowniczych beskidzkich lasów i polan, nauczycie się, jak skutecznie i co ważne – bezpiecznie korzystać z możliwości Waszego auta.

Techniki pokonywania przeszkód w terenie – stromych zjazdów, podjazdów, trawersów, czy brodów przez rzekę, bezpieczna praca z użyciem wyciągarki, asekuracja przy zjazdach, wykorzystanie zbloczy, koordynacja pracy zespołowej , a nawet techniki jazdy sportowej – proponujemy takie szkolenia w kilku różnych wariantach weekendowych lub, po wcześniejszym uzgodnieniu terminów, w tygodniu.

Swoją ofertę kierujemy również do klientów biznesowych – jesteśmy w stanie zaproponować niemal każdy scenariusz dla grup do 40-50 osób. Mamy zaplecze, tereny do jazdy i zakwaterowanie w niedalekiej odległości od Krakowa i aglomeracji śląskiej. Dysponujemy flotą przygotowanych samochodów i doświadczoną kadrą. Posiadamy umiejętności i wiedzę, potrafimy ją przekazać.

Mówimy po angielsku, zapraszamy grupy z Europy w Beskidy, Bieszczady, do Rumunii i na Bałkany.

Ofertę dalszych wypraw znajdziecie również na

www.maramuresz.com

Po szczegóły prosimy o kontakt mailowy:

biuro@adventure-vehicles.pl

misiek@maramuresz.com